صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه های کمیته تحقیقات دانشجویی

کارگاه های دوره مقدماتی و پیشرفته آموزش دانشجوی پژوهشگر

 

برنامه کارگاه های پژوهشی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در سال تحصیلی 98-99 با عنوان "دوره مقدماتی و پیشرفته آموزش دانشجوی پژوهشگر" از هفته اول آبان ماه 98 لغایت اخر اردیبهشت ماه 99 برگزار خواهد گردید. به پیوست خبر برنامه کارگاه ها را مشاهده نمایید. 

دانشجویان گرامی در دوره مقدماتی، با اصول مقدماتی روش تحقیق آشنا خواهند شد و توانایی شروع و شرکت در پروژه های تحقیقاتی را کسب خواهند کرد.

در صورت موفقیت در گذراندن دوره مقدماتی، دانشجویان عزیز در دوره پیشرفته شرکت خواهند نمود و توانایی آنالیز داده های حاصل از طرح تحقیقاتی، نگارش مقالات اصیل ، سیستماتیک و متا آنالیز و ارسال مقالات به کنگره ها و مجلات علمی را کسب خواهند کرد.

 

جهت ثبت نام کارگاه ها به آدرس اینترنتی کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، فرم ثبت نام در کارگاه ها مراجعه فرمایید. (http://src.resv.hums.ac.ir/).

 

آیین نامه شرکت در دوره :

1.     در انتهای دوره مقدماتی آموزش دانشجوی پژوهشگر، دانشجویانی که 16 ساعت از کل دوره را با موفقیت گذرانده باشند، گواهی پایان دوره مقدماتی دانشجوی پژوهشگر به ایشان اعطا می گردد.

2.     گواهی پایان دوره مقدماتی دانشجوی پژوهشگر به منظور دریافت گواهی دوره پیشرفته آموزش دانشجوی پژوهشگر الزامی می باشد.

3.     در صورتی که دانشجویان موفق به اتمام دوره نشوند، گواهی کارگاه های گذرانده شده برای دانشجویان صادر می گردد.

4.     در انتهای دوره مقدماتی، جشنواره ارائه پروپوزال برتر برگزار و شرکت کنندگان برتر در این رقابت می توانند از مزایای گرنت های پژوهشی استفاده نمایند. در غیر این صورت، طرح ها در مسیر عادی طرح های تحقیقاتی دانشجویی مورد بررسی و تصویب قرار خواهند گرفت.

 

 

 

 دانلود فايل : poster_kargah.jpg ( 158KB )


٠٩:٣٤ - 1398/07/17    /    شماره : ١٥٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٤خروج