صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی بابل 1399

بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی بابل 1399

بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی

 

بابل 1399

 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل :


 

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل از برگزاری بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی در مرداد ماه در بابل خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قدیمی گفت: دکتر امانلو، دبیر کمیته کشوری کمیته تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه پس از بازدید از امکانات و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی بابل این دانشگاه را به عنوان میزبان بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی وهفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی  کشور انتخاب نمودند که در تاریخ 21 الی 24 مرداد 1399 در بابل برگزار می گردد.
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه سلامت سالمندان موضوع ویژه این همایش می باشد، گفت:  علوم دارویی، پزشکی ایرانی، پرستاری و مامایی، خون‌شناسی ‌و‌ سرطان، بـیـمـاری‌هـای غـیـرواگـیــر، علوم اعصاب و بهداشت روان، فناوری و نوآوری‌های علوم‌پزشکی، بیمـاری‌هـای واگـیـر و اخـتـلال ایـمـنـی، آسیب‌شناسی، ژنتیک و سلول‌های بنیادی از محور های فرعی این کنگره می باشند.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 31 اردیبهشت 99 می باشد، افزود:. در این همایش، دانشجویان بیش از ۶۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور و نیز دانشجویان کشورهای همسایه به ارایه دستاوردهای تحقیقاتی خود خواهند پرداخت.

تاریخ های مهم:

  • مهلت ارسال مقاله : 31 اردیبهشت 1399
  • مهلت ارسال رزومه داوری : 20 اسفند
  • مهلت ثبت نام : 10 مرداد 1399
  • تاریخ برگزاری : 21 تا 24 مرداد 1399


١٣:١٩ - 1399/01/30    /    شماره : ١٧٣٠٩    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج